Dom-Mazura

Cennik

DOM MAZURA CENNIK 2022R

CENA OBEJMUJE NOCLEGI W KOMFORTOWYCH APARTAMENTACH Z ŁAZIENKAMI, ANEKSEM KUCHENNYM I DUŻYM TARASEM ODDZIELNYM DLA KAŻDEGO APARTAMENTU WYPOSAŻONYM W MEBLE DO WYPOCZYNKU, W KAMERALNYM OBIEKCIE ( MAKSYMALNIE 12 OSÓB W 5 APARTAMENTACH), KAŻDY APARTAMENT GWARANTUJE PEŁNE ODOSOBNIENIE. DOSTĘP DO CAŁEJ INFRASTRUKTURY NA TERENIE POSIADŁOŚCI ( SZCZEGÓŁOWO OPISANEJ NA NASZEJ STRONIE) ORAZ ŚNIADANIE W FORMIE BUFETU.

Cena pobytu dla dwóch osób ze śniadaniem za dobę wynosi:

  • 490,- zł  - od 1kwietnia do 30 czerwca i od 29 sierpnia do 30 października,
  • 520,-zł  - od 1 lipca do 28 sierpnia.
Unsere Anlage in Dom Mazura
 
Unsere Anlage in Dom Mazura

Nasze śniadania przygotowujemy z ekologicznych produktów. Mamy własne jajka od szczęśliwych kur, dobry miód z własnej pasieki, a owoce z naszych drzew owocowych przetwarzamy dla Państwa na dżemy i powidła. W sezonie warzywa pochodzą z naszych szklarni. W pozostałe wyroby: chleb, wędliny i sery zaopatrujemy się w sąsiednich gospodarstwach producentów produktów regionalnych. Zaczynając od czerwcowych czereśni aż do listopadowych jabłek owoce można u nas jeść prosto z drzew…

 

Bezpłatnie dla naszych Gości do korzystania:

Wszystkie dostępne na terenie naszej posiadłości elementy małej architektury i wyposażenia jak: altanki, huśtawki, ławki, hamaki, leżaki są do państwa dyspozycji. Mamy też kilka rowerów, z których możecie Państwo korzystać zwiedzając najbliższą okolicę. Możecie Państwo podglądać nasze kuce i kury. Na stawach można łowić ryby lub pływać łódką albo opalać się na pomoście. Do Państwa dyspozycji oddajemy zadaszone miejsca parkingowe pod wiatą, a dla Waszych rowerów miejsce w garażu. Teren całego obiektu jest ogrodzony, zamknięty i monitorowany. W budynku restauracji można korzystać bezpłatnie z wi-fi. Mamy specjalnie wyznaczone miejsce na ognisko.

Unsere Anlage in Dom Mazura