Dom-Mazura

Nasze Apartamenty

Co powinniście Państwo wiedzieć…

Dom Mazura jest obiektem całorocznym, położonym z dala od innych zabudowań wśród natury. W sprawie rezerwacji prosimy kontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Na Państwa prośbę dokonujemy wstępnej rezerwacji, która zostanie potwierdzona po wpłacie na konto zaliczki w wysokości 30% ceny pobytu. W czasie pobytu możecie Państwo korzystać z całej infrastruktury dostępnej na terenie posiadłości.

W każdym apartamencie jest kuchnia lub aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, płytę ceramiczną lub indukcyjną, zlew a także podstawowe naczynia do gotowania i serwowania, które umożliwią przygotowanie prostych posiłków.

Cena podana w cenniku jest ceną za dobę i obejmuje pobyt dwóch osób ze śniadaniem.

Przy każdym apartamencie jest duży, częściowo zadaszony taras. Apartamenty są w pewnym oddaleniu od siebie, co zapewnia Gościom kameralność i możliwość odosobnienia. W każdym apartamencie oprócz pościeli i ręczników do dyspozycji Gości są ciepłe koce. W budynku Restauracji jest kącik wypoczynkowy z biblioteką i telewizorem a także bar. Tutaj również jest dostępne wi-fi. Na terenie całej posiadłości są miejsca, gdzie nie ma zasięgu telefonu.

W zabudowanym patio można spędzić czas przy kominku z lampką wina, a w chłodniejsze dni z grzanym winem. Nie mamy żadnych atrakcji dla dzieci, nasza oferta jest skierowana do osób powyżej 18 lat szukających spokoju, ciszy i natury.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu, kończy o godz. 11.00 w dniu wyjazdu. Ze względu na nasze psy, pobyt z innymi zwierzętami domowymi nie jest możliwy.

Blick auf den See
Der Zugang von Apartment 1

Apartament 1

Najmniejszy z apartamentów o powierzchni 42 m², ale bardzo przyjemny, słoneczny, z pięknym widokiem na wschód słońca….

Rezerwacja Więcej
Der Zugang von Apartment 1

Apartament 2

Apartament dwupoziomowy o powierzchni 70 m², taras z wyjściem do ogrodu.

Rezerwacja Więcej
Der Zugang von Apartment 1

Apartament 4

Położony na piętrze od strony południowo – zachodniej o powierzchni 70m², z pięknym widokiem na zachód słońca…

Rezerwacja Więcej
Der Zugang von Apartment 1

Apartament 5

Położony na piętrze nad pięknym zabudowanym patio z kominkiem przez które jest wejście na bardzo duży taras o powierzchni ok. 70 m² należący do apartamentu 5. Z tarasu widok na zachód słońca….

Rezerwacja Więcej